SZANOWNI PAŃSTWO , DRODZY RODZICE I WYCHOWANKOWIE

 

Rok szkolny zbliża się nieuchronnie. Niepubliczna Bursa w Kielcach w tym roku cieszy się jeszcze większym zainteresowaniem , nasza młodzież będzie ulokowana w trzech budynkach, w związku z tym podajemy kontakty do wszystkich trzech wicedyrektorów burs oraz numery telefonów do pokojów dyżurujących.

 

AKADEMIK "PROTON"

WICEDYREKTOR - TEL. 538 - 719 - 485

TELEFON POKOJU DYŻURUJĄCEGO - 795 - 601 - 603

 

AKADEMIK "ASYSTENT"

WICEDYREKTOR - 515 - 393 - 692

TELEFON POKOJU DYŻURUJĄCEGO - 606 - 924 - 018

 

AKADEMIK "BARTEK"

WICEDYREKTOR - 515 - 393 - 686

TELEFON POKOJU DYŻURUJĄCEGO - 515 - 393 - 714

Z okazji przerwy letniej dyrekcja oraz kadra Niepublicznej Bursy w Kielcach życzy drogim wychowankom oraz ich rodzinom zdrowych, pełnych pozytywnych doświadczeń i wypoczynku wakacji.

 

 

                                                                            Do zobaczenia we wrześniu

Opiekunowie Wolontariatu Niepublicznej Bursy w Kielcach dziękują wszystkim wychowankom  za całoroczną pracę i zaangażowanie. Zakończyliśmy w tym roku szkolnym zbiórkę plastikowych nakrętek. Kolejną edycję tej szlachetnej akcji rozpoczynamy pierwszego września. Plastikowe nakrętki przekazaliśmy na rzecz pięcioletniego Kubusia, chorego na nowotwór kości. Wszystkim zaangażowanym w zbiórkę bardzo dziękujemy w imieniu rodziców i samego Kuby.

W minioną sobotę z okazji dnia dziecka, odbył się grill połączony z dyskoteką i rozgrywkami sportowymi. Po degustacji pieczonych kiełbasek , wychowankowie oraz wychowawcy Niepublicznej Bursy w Kielcach zmierzyli się z wieloma konkurencjami przygotowanymi na ten wieczór. Atrakcji było wiele, wszystkim dopisywał wspaniały nastrój.

Wieczór Ukraiński już na dobre zapisał się w tradycję naszej placówki, w miniony piątek odbyła się druga edycja tego wydarzenia. Zaproszeni goście dopisali i nikogo nie opuszczał dobry nastrój. Organizacja uroczystości oczywiście była na wysokim poziomie i nie zabrakło słodkich dzieł sztuki wykonanych przez wychowanki Niepublicznej Bursy w Kielcach.